Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
JACHYM s.r.o., Zvolen. psychológia, psychoterapia, dopravná psychológia, rozvojové programy

Relaxácie

  Relaxácia,
odbúranie stresu
a harmonizácia organizmu.


Cítite sa vyčerpaný, nervózny a neviete, ako sa zbaviť napätia a stresu?


Môžete prísť k nám.


Naša ambulancia začala používať software emWave PC Stress Relief System, ktorý pomáha odbúravať stres a napätie a učí, ako si navodiť stav rovnováhy a uvoľnenia.


Vaša myseľ a telo sú navzájom prepojené a vzájomne sa ovplyvňujú. Pomocou emWave PC zistíte, ako vaše emócie (to, ako sa cítite) a tiež vaše myšlienky ovplyvňujú rytmus vášho srdca.

EmWave PC® je sada software a hardware, ktorý prostredníctvom ušného senzora sníma údaje o srdcovom rytme a prenáša ich do počítača. Program tieto informácie spracuje do užívateľsky príjemnej a zrozumiteľnej grafickej podoby na obrazovke počítača.

                 • Pozorujte Váš srdcový rytmus v reálnom čase
                 • Zistite, ako vaše emócie ovplyvňujú činnosť srdca a jeho rytmus
                 • Objavte v sebe pocity, ktoré môžete aktivovať a efektívne tak znížiť stres.


Pomocou emWave PC sa naučíte vybudovať obranu proti stresu tým, že dosiahnete stav optimálneho výkonu nazývaný "koherencia". Koherentný stav je duševný stav, ktorý ľudia zažívajú, keď sú "zosynchronizovaní“ - t.j. keď srdce, mozog a nervový systém pracujú v rovnováhe. Zmeny vo vašom srdcovom rytme môžete vidieť okamžite na obrazovke počítača. V skratke povedané: Byť v stave koherencie znamená mať viac energie a menej stresu.

Pomocou tohto programu sa naučíte ako správne dýchať, ako si vyvolať pozitívny emočný stav a ako sa táto zmena prejaví na srdcovom rytme a ďalších fyziologických odpovediach Vášho tela. Rýchlym a zábavným spôsobom sa naučíte, ako si navodiť stav rovnováhy a uvoľnenia.

emWave PC slúži na prevenciu, zvládanie a odstraňovanie negatívnych následkov stresu, úzkosti, vyčerpanosti, depresie a mnohých ďalších. Získajte jasnejšiu myseľ, pokoj a sebakontrolu. Účinky možno pozorovať v krátkom čase a pretrvávajú aj dlhodobo.

 


 


438199

Úvodná stránka